top of page

Нови! Неотворени 100% ORIGINAL Apple Fast charge полначи 20w излезна моќ

Полначите се 100% ОРИГИНАЛ ( не се копија, реплика или слично) Купени и донесени од Шведска

Apple 20W USB‑C Power Adapter Ви нуди брзо и ефикасно полнење на Вашиот уред, дома, во канцеларија или додека сте на пат. Лесно може да се користи со сите USB-C уреди ( Samsung, Xiaomi, LG, Huawei, Sony итн), а Apple препорачува користење со iPhone X, XS, XS Max, 11, 11 Pro 11 Pro Max уреди. Можеш да го користиш и за брзо полнење на iPhone 8 и понови уреди, како iPad таблети

Излезот на полначот е со USB type C , за iPhone уредите потребен Ви е кабел со USB Type C to Lightning конектор ( Apple конектор)

КАБЕЛОТ за полнење се продава ПОСЕБНО !!!

Сликите и Видеото се од полначите што се за продажба !!!

iPhone компатибилност

iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone SE (2. gen), iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7

iPad компатибилност:

iPad Pro 12,9" (2020), iPad Pro 12,9" (3. gen), iPad Pro 12.9" (2. gen), iPad Pro 12.9" (1. gen), iPad Pro 11" (2020), iPad Pro 11" (1. gen), iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 4, iPad Air 3, iPad mini 5, iPad mini 4, iPad (8th gen), iPad (7. gen), iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)

Novi! 100% Original Apple 20W Fast Charge polnaci

ден1.390,00 Regular Price
ден1.200,00Sale Price
    Product Page: Stores_Product_Widget
    bottom of page