top of page

инчи

📱 Samsung Galaxy Tab A9 - Вашиот идеален придружник!Се продава новиот Samsung Galaxy Tab A9, перфектен за вашите дневни активности и забави. Уживајте во исклучителниот квалитет и перформанси што ги нуди овој таблет.

🔹 Дисплеј:Големина: 8.7 инчиТип: TFT LCDРезолуција: 1340 x 800 пиксели

🔹 Процесор:Тип: MediaTek Helio G99 Брзина: Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x2.0GHz Cortex-A55)

🔹 Меморија:RAM: 4GB

Внатрешна меморија: 64GB (проширување до 1TB со microSD карта)

🔹 Камери:Задна камера: 8MP, снимање видео во 1080p @ 30fpsПредна камера: 2MP, снимање видео во 720p

🔹 Батерија:Капацитет: 5100 mAhБрзо полнење преку USB Type-C

🔹 Конекција и мрежа:Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac, dual-bandBluetooth: 5.3GPS: Да

🔹 Други карактеристики:Звучници: Стерео звучници

Сензори: Акцелерометар, сензор за светлина

Оперативен систем: Android 14

🌟 Цена: 7490 денари

📍 Достапност: Достапен веднаш! Испорака на целата територија на Македонија.

Nov! Samsung Galaxy Tab A9 Silver 8.7 inci 4/64Gb

ден9.990,00 Regular Price
ден7.490,00Sale Price
    Product Page: Stores_Product_Widget
    bottom of page