top of page

Nov! Neotpakuvan Samsung Galaxy F54 5G Meteor Blue(temno sina boja preliva )

256Gb 8Gb ram 108Mp 6000mAh baterija

Telefonot e sosema nov i neotvoren vo fabrickoto pakuvanje i raboti na site SIM karticki

Kratok opis

Дали барате смартфон кој може да се справи со сè што му инсталирате? Запознајте го Samsung Galaxy F54 5G, последниот уред за вашиот начин на живот. Овој телефон располага со одличен екран Super AMOLED Plus од 6.7 инчи, моќен процесор Exynos 1380 и масивна батерија од 6000 mAh која може да трае со денови. Дали сакате да правите одлични фотографии со камерата од 108 MP, да играте игри со екран од 120 Hz или да уживате во брза 5G поврзаност, овој телефон може сè тоа. И со 8 GB RAM и 256 GB меморија, можете да чувате сите вашите датотеки и апликации без грижи

Samsung Galaxy F54 5G доаѓа во прекрасна стардуст сребрена боја која ќе ве истакне од масата. Овој телефон не е само убав, туку и звер со одлична 108Мп камера, одлична батерија 6000Ач како и одличен диспјеј со 120hz и 8Гб рам меморија и 256Гб вградена меморија

Nov! Samsung F54 5G Blue 256Gb 8Gb ram 108Mp 6000mAh baterija

ден22.500,00 Regular Price
ден19.990,00Sale Price
    Product Page: Stores_Product_Widget
    bottom of page