top of page

Kako Nov! Samsung Galaxy Watch 4 Black 44mm ( pogolemiot model)

Casovnikot raboti ja site telefoni so Android operativen sistem , Samsung, Xiaomi, Redmi, Huawei i drugi

Samsung Galaxy Watch 4 44mm е стилски и моќен паметен часовник кој комбинира напредни здравствени функции со модерен дизајн.

Клучни Спецификации:

Екран: 1.4-инчен Super AMOLED, 450 x 450 пиксели

Процесор: Exynos W920 Dual-Core 1.18GHz

Меморија: 1.5GB RAM + 16GB внатрешна меморија

Оперативен систем: Wear OS со One UI Watch

Конекција: Bluetooth 5.0, Wi-Fi, NFC, GPS

Сензори: Оптички сензор за срцев ритам, ЕКГ, SpO2, барометар, жироскоп, акселерометар

Батерија: 361 mAh со брзо полнење

Водоотпорност: 5ATM (до 50 метри длабочина)

Со Galaxy Watch 4, добивате комплетен фитнес и здравствен асистент на вашата рака, овозможувајќи ви да го следите вашето здравје, фитнес активности и да останете поврзани во секој момент.

Kako Nov! Samsung Galaxy Watch 4 44mm black full pakuvanje

ден8.500,00 Regular Price
ден6.990,00Sale Price
    Product Page: Stores_Product_Widget
    bottom of page