top of page

Kako Nov! Samsung A54 5G White so 128Gb memorija i 8Gb ram memorija

Telefonot raboti na site SIM karticki ( no Sim Restrictions)

Kupen od Telekom operator na 29.08.2024 so 24m Garancija, koristen samo 5 meseci , bez tragi ili znaci na koristenje, celosno ispraven i funkcionalen i odlicno drzi baterija

Doagja so originalnoto pakuvanje, kutija usb kabel i zalepeno zastitno 5D staklo na ekranot i zastitna futrola.

Slikite I videoto se od telefonot sto e za prodazba!!!

Samsung A54 5G е најновиот модел на Samsung, кој претставува најнапреден смартфон со 5G технологија. Овој модел е опремен со 8GB RAM и 128GB меморија што овозможува брзина и ефикасност при работа со многу апликации и мултимедија.

Овој модел има 6.4 инчен екран со FHD+ резолуција и refresh rate od 120hZ овозможува уживање во прекрасниот приказ на сликите и видеата. Овој смартфон има камера со четири леќи, од кои основната камера е 50Мp а има и камера за селфи од 32МП. Со многу детали и бои, сликите ќе бидат убави и живи.

Samsung A54 5G е одличен избор за луѓе кои го користат својот смартфон за секојдневни активности, како што се гледање на филмови, играње на игри и сурфање на интернет. Оваа моќна машина овозможува брзина и ефикасност при работа, што го прави идеален избор за луѓе кои бараат врвен перформанс во својот смартфон.

Со Samsung A54 5G ќе можете да уживате во брзина, перформанси и убав дизајн. Ова е смартфон што вреди да се има во денешното време, бидејќи има сè што е потребно за да бидете поврзани и задоволни. Набавете го денес и уживајте во неговите придобивки

Kako Nov! Samsung A54 5G White 8/128Gb so 16m Garancija

ден15.500,00 Regular Price
ден13.490,00Sale Price
    Product Page: Stores_Product_Widget
    bottom of page