top of page

Kako Nov ! Apple iPad 10.2 inci 8Th Generation ( model od 2020 God) Space Grey 32Gb 3Gb ram

Ipad-ot e glanc socuvan isto kako nov celosno ispraven I funkcionalen bez nikakov problem I odlicno drzi baterija

Kupen od Anhoch skopje

Apple iPad 8. генерација во одлична состојба. Капацитетот е 32GB, а бојата е space grey. iPad-от доаѓа со полн пакет, вклучувајќи ги сите оригинални аксесоари. Дисплејот е кристално чист, а уредот е одржуван со најголема грижа. iPad-от има моќен чип A12 Bionic кој обезбедува брзо и ефикасно работење, а исто така нуди одличен квалитет на слика и многу опции за креативност."

Slikite I videoto se od Ipad-ot sto e za prodazba

Kako Nov! Apple iPad 10.2 inci 8Th Generacija Space Grey Full pakuvanje

ден15.500,00 Regular Price
ден12.290,00Sale Price
    Product Page: Stores_Product_Widget
    bottom of page